Hakkımızda

Firmamız hibe projeleri yazma ve uygulama konusunda hizmet vermektedir. Türkiye genelinde kırsal kalkınma projeleri (KKYDP), kalkınma ajansı projeleri, TKDK (IPARD) projeleri, TÜBİTAK projeleri, KOSGEB projeleri ve yatırım teşvik belgesi alınması konusunda siz yatırımcılarımıza hizmet vermektedir. Bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz projeler ile 50 milyon TL ‘nin üzerinde hibe yatırımcılarımıza kazandırılmıştır.

Tokat merkezli firmamız; bölgede aktif olan hibe ve destek programlarına proje hazırlamak, yatırımcılara öncülük etmek ve eğitimler vermektedir. Bu kapsamnda bugüne kadar ki elde edilen birikim ve tecrübe ile 2016 yılında 52 milyon TL ‘lik bir fon kullandırımı bölgede gerçekleştirilmiştir. 2017 yılında devam eden projelerimizin toplam miktarı 30 milyon TL üzerindedir.

Aktif olarak faaliyet gösterdiğimiz iller Tokat, Sivas, Çorum, Kırşehir, Yozgat, Kayseri, Nevşehir, Samsun, Amasya illeridir. Bu bölgede ki yatırımcılarımızın ihtiyacı oldukları alanlarda çalışma yaparak onları en uygun hibe programından yararlandırılmıştır. Uzman ekibimiz, daha önce sivil toplum kuruluşlarında gönüllülük esasıyla hem projeler hazırlamış, hem de proje hazırlama eğitimleri vermiştir.Başta STK’larda gönüllü olarak başladığımız proje çalışmalarımıza kuruluşumuzdan itibaren hizmet kalemlerimizi artırarak devam ettik. Yatırım Teşvikleri, Kalkınma Ajansı, KKYDP, TKDK-IPARD, KOSGEB pojeleri hazırlanmış,yürütülmüş ve sonuçlandırılmıştır. Tokat’ta başlayan danışmanlık hizmetimiz Türkiye’nin birçok iline verdiğimiz hizmetle bütünleşmiştir.

Hibe ve kredi veren tüm kurum ve kuruluşların istediği formatlara göre projeler hazırlayarak, finans sorunu bulunan yatırımcılara çözüm önerileri sunmaktadır.

placeholder

İhtiyaçlarınız için bize ulaşın veya Canlı Destek üzerinden mesaj atın!